Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Yuvarlak Üstü Yazılı 4 Yaş Mavi Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM003782 KDV Hariç : 4.17 TRY KDV Dahil : 5.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
5.00 TRY Adet
 
Günümüzde artık doğum günleri daha bir önem kazandı. Aileler bu konuda çocukları için daha çok özenirken onlar için yaptıkları hazırlıklar ile doğum günü partilerini ilginç ve hoş hale getirmektedir. Kutlamaların yapılacağı ortamların güzel bir atmosfere bürünmesini sağlayan süsleme materyallerinin yanı sıra pasta üstü süslemeleri de büyük bir önem kazanmış durumda. Çocukların bir seremoni haline getirdiği pasta üfleme olayını en renkli hale dönüştürmeyi başaran mumlar hem çocuklar tarafından hem de çocuklarının mutluluklarını gören aileler tarafından çok sevilmektedir.

Bu beğenilen süsleme ürünlerinden biri olan ve doğum günlerinin şimdiden vazgeçilmezleri arasında yerini alan Yuvarlak Üstü Yazılı 4 Yaş Mavi Mum çocukların neşelerine neşe katacak. Çocuklarınız ile birlikte çok keyif zamanlar yaşayabilmek ve davetlilerinizi de sizin bu mutluluğunuza dahil etmek için bulunmaz bir fırsat olan bu doğum günü partisi sizin en güzel eserlerinizden biri olacak.

Uygun satış fiyatlarıyla yüzleri güldüren Yuvarlak Üstü Yazılı 4 Yaş Mavi Mum ürünü sayesinde hem partiniz hem de pastalarınız çok renkli hale gelecek.