Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Yuvarlak Üstü Yazılı 6 Yaş Mavi Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM003784 KDV Hariç : 4.17 TRY KDV Dahil : 5.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
5.00 TRY Adet
 
Doğum günü organizasyonları her zaman güzel duyguları pekiştiren ender günlerden biri olmuştur. Bu özel günü daha özel yapan ise sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz özenle hazırlanmış bir partidir. Bu doğum günü partisi bir de canımızdan bir parça olan çocuklarımız için ise işte o zaman daha bir özenir oluruz. 

Çocuklarınızı çok mutlu edecek bir doğum günü kutlama organizasyonunun sahibi olmak istemez misiniz? Bunun için size gerekli olan şey ise hem mekanınızı renklendirebileceğiniz süslemeler hem de doğum günü organizasyonunun kalbi olan yaş pastanızın üzerini süsleyebileceğiniz mumlar? Bu mumlar içerisinde yer alan ve sitemizde çok beğenilerek tercih edilen Yuvarlak Üstü Yazılı 6 Yaş Mavi Mum uygun satış fiyatıyla da yüzleri güldürmektedir.

Fiyatlarının uygun olmasının yanı sıra oldukça kaliteli olan Yuvarlak Üstü Yazılı 6 Yaş Mavi Mum pastaya herhangi bir zarar vermemektedir. Çocuklarınız için hazırladığınız organizasyonda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu özel mumlar ile onları mutlu etmek çok kolay olacak.