Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Yuvarlak Üstü Yazılı 6 Yaş Pembe Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM003794 KDV Hariç : 4.17 TRY KDV Dahil : 5.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
5.00 TRY Adet
 
Çocuğunuz 6 yaşına giriyor. Zaman ne de hızlı akıp geçmiş diyorsanız ve küçük yavrunuza güzel bir doğum günü hazırlamak istiyorsanız tam zamanı! Ortam dizaynınızı mükemmel bir uyumla hazırladıktan sonra ihtiyacınız olacak tek şey güzel bir doğum günü pastası olacak. Pastanızın enfes tadının yanı sıra bu tadı tamamlayacak en dikkat çekici pasta üstü süslemesiyle çocuklarınızı çok mutlu edeceksiniz.

Pastalarınızı rengarenk yapabilmek ve çocuklarınız için özel kılmak için ideal ürünlerden biri olan Yuvarlak Üstü Yazılı 6 Yaş Pembe Mum sitemizin en sık aranan ve çok rağbet gören ürünleri arasında yer almaktadır. Birçok güzel özelliği bünyesinde barındıran bu mumlar pastaya herhangi bir zarar vermemektedir. Uygun satış fiyatıyla alıcılarının yüzünü güldüren ve dikkatleri üzerine çeken bu mumlar ile en güzel organizasyonlar sizlerin olacak.

Özellikle kız çocukları için hazırlanan doğum günü partilerinde kullanımı son derece uygun olan Yuvarlak Üstü Yazılı 6 Yaş Pembe Mum küçüklerin neşelerine neşe katacak.