Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Yuvarlak Üstü Yazılı 8 Yaş Mavi Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM003786 KDV Hariç : 4.17 TRY KDV Dahil : 5.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
5.00 TRY Adet
 
Çocuğunuzun 8 yaşına basmasına ve onun bu kadar hızlı büyümesine şaşırıyor musunuz? Zaman geçerken yavrunuzun büyüyüşünü izlemek kuşkusuz ki en güzel duygulardan biri olduğundan onlar için hazırlayacağınız doğum günü partisi de o denli güzel olacaktır. Çocuklarınızın en mutlu günlerini daha mutlu kılmak adına gerçekleştireceğiniz mükemmel doğum günü organizasyonları sayesinde onların neşelerine neşe katacaksınız.

Çocuklarınızın mutluluklarıyla daha çok mutlu olacak olan sizler onlar için özene bezene hazırlanan pastaların üstlerini de farklı ve hoş tasarımlarla oluşturmuş mumlarla süslemek isteyeceksiniz. İşte tam bu noktada sizlere en büyük yardımcı olacak ürünler Yuvarlak Üstü Yazılı 8 Yaş Mavi Mum olacaktır.

Sitemizde rağbet gören ve çok beğenilen ürünlerin başında gelen Yuvarlak Üstü Yazılı 8 Yaş Mavi Mum hem çocuklarınızı çok mutlu edecek hem de sizler onların mutluluklarını gördüğünüzde içiniz huzurla dolacak. Pasta üstü süslemesi için oldukça önemli bir görev üstlenen bu mumlar ile çocukların gönlünü çalmak ve onlara unutamayacakları bir doğum günü organizasyonu hazırlamak işten bile değildir.