Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Yuvarlak Üstü Yazılı 8 Yaş Pembe Mum Parti Beta
Stok Kodu : GZM003796 KDV Hariç : 4.17 TRY KDV Dahil : 5.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
5.00 TRY Adet
 
Doğum günü organizasyonları insanları mutlu eden bir araya getiren ve her daim merakla beklenilen kutlamalardan olmuştur. Özellikle de çocuklar için hazırlanan doğum günü partileri için ebeveynler ayrı bir heyecanla hazırlanırlar. Mekan dizaynından pasta süslemesine kadar her detayı en ince ayrıntısına kadar inceleyen anne babalar özellikle de pasta üstü süslemeleri çok özenle seçerler.

Pastaların üstünü rengarenk bir şekilde donatan ve büyük küçük herkesi kendine hayran bırakan mumlar doğum günü partilerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bu mumlar içerisinde çok beğenilen ve sitemizde çok rağbet gören ürünlerden biri olan Yuvarlak Üstü Yazılı 8 Yaş Pembe Mum uygun satış fiyatıyla da beğenileri üzerinde toplamaktadır.

Özellikle kız çocuklarının doğum günü pastalarını süslemek amacıyla tercih edilen Yuvarlak Üstü Yazılı 8 Yaş Pembe Mum onları çok mutlu etmekle kalmayıp meraklı gözlerin heyecanlı bakışlar atmalarını da sağlamaktadır. Çocuklarınızı en mutlu günlerinde çok özel hissettirmek için en büyük yardımcınız olmaya aday bu mumlar ile harikalar yaratabilirsiniz.