Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
24'lü 3 Metre 45 Saniyelik Fitilli Şelale (F43) Astorya
Stok Kodu : GZM005202 KDV Hariç : Fiyat Bulunamadı. KDV Dahil : Fiyat Bulunamadı.
Henüz değerlendirilmemiş
Stokta Yok.
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :

24 lü 3 Metre 45 Saniye Fitilli Şelale

24 lü 3 Metre 45 Saniye Fitilli Manuel Şelale

 
Günümüz modern çağında teknolojinin sunmakta olduğu olanaklar sayesinde artık dış mekanlarda gerçekleştirilmekte olan düğün, doğum günü ve kutlama gibi birbirinden farklı temalardaki organizasyonların çok daha kaliteli ve unutulmaz hale gelmesi sağlanabiliyor. Özelliklede son yıllarda dünyanın her yerinde oldukça popüler hale gelen şelale modelleri ön plana çıkıyor.

Bir tür havai fişek modeli olarak gösterilebilen şelale modellerinde farklı süreler, farklı renkler, farklı akış mesafeleri ve farklı kapasiteler bulunuyor. Farklı özellikleri ile isteğe göre organizasyonlara renk katılabilmesine olanak sağlamakta olan şelale modelleri arasında 24?lü 3 metre 45 saniyelik fitilli şelale ( F43 ) modeli oldukça sık bir şekilde kullanılıyor.

Yerleştirilen şelale modelleri 3 metre kadar akış mesafesine sahiptir. Bu 3 metrelik akış mesafesi içerisinde ve çevresinde kesinlikle yanıcı bir madde bulunmamasına önem gösterilmelidir. 24lü olan bu model ile organizasyonlarda çok daha unutulmaz ve etkileyici anlar davetlileri en kaliteli şekilde sunulabiliyor. Bu yüzden de en çok tercih edilen şelale modellerinin başında geliyor.

Fitilli Şelale