Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
3 Metre 30 Saniye Elektronik Silindir Volkan (BT-V21) Beta Havai Fişek
Stok Kodu : GZM006474 KDV Hariç : 125.00 TRY KDV Dahil : 150.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
150.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Kutu İçindeki Adet : 4 Adet
Koli İçindeki Adet : 240 Adet
Elektronik Volkan ( Fünyeli )
Renk :  Silver ( Gümüş )
Süre : 30 Saniye
Yükseklik : 3 Metre
 
Hemen hemen her etkinlikte sıklıkla görmeye başladığımız volkan modelleri ile etkinliklerin çok daha unutulmaz ve etkileyici olması sağlanabiliyor. Özellikle de son derece etkileyici gösteriler gerçekleştirebilme imkanı sunması ile etkinliklerin en özel ve en önemli anlarında insanların coşkusunun artmasında doğrudan etkilerde bulunması nedeni ile yaygın olarak kullanılıyor.

Gelişen teknoloji sayesinde artık fitilli ve manuel kullanımı bulunan volkan modelleri yerine artık elektronik volkan modelleri de geliştirilmektedir. Bunlar arasında elektronik volkan modelleri yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 3 metre 30 saniye elektronik silindir volkan modeli etkileyici görsel şovu ile daha pratik bir kullanım sunuyor.

Fünyeli olan bu elektronik volkan modeli iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu volkan modeli elektronik olması sayesinde ayrıca kumanda veya elektronik sistem aracılığı ile ateşlemesi yapılabilmektedir. Böylece çok daha güvenli ve pratik bir kullanım sağlamaktadır. Gümüş tonlardaki görsel şöleni ile 3 metre yüksekliğe 30 saniyelik süre boyunca ulaşan volkanın çıkış yüksekliği boyunca ve çevresinde yanıcı madde bulunmamalıdır.