Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
Uzun Tel Maytap (40)cm Gizem Havai Fişek
Stok Kodu : GZM2050 KDV Hariç : 20.83 TRY KDV Dahil : 25.00 TRY
Henüz değerlendirilmemiş Aynı gün kargoda
25.00 TRY
Bu kategorideki ürün siparişlerinizde üyelik oluşturduktan sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Whatsapp İletişim Hattı :

Tel Maytap Çeşitleri

ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 paket için geçerlidir.
Paket İçindeki Adet :5 ADET

 
KULLANIM BİLGİLERİ
- Elde veya pasta üzerinde kullanıma uygundur.
- İç ve Dış mekanda kullanım için uygundur.

Tel Maytap Fiyatları


Maytap ürün grupları arasında hem kullanımında risk taşımayan hem de son derece pratik bir kullanıma sahip olan tel maytap modelleri her yerde sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Diğer havai fişek ürünleri gibi herhangi bir patlama gerçekleştirmeyen bu ürün grubunda güvenlik açısından herhangi bir riskte bulunmuyor.

Tel üzerinde bulunan gri maddenin üst kısmında çakmak yardımı ile yakılmasından sonra ortaya gümüş ve parlak ışıklar saçan bir ürün grubudur. Özellikle de şenlik gecelerinde, doğum günlerinde ve kutlamalarda yaygın olarak kullanılan eğlence ürünüdür. Üzerinde yakılması ile ortaya çıkan kıvılcımlar son derece keyifli vakit geçirebilme imkanı sunar.

Uzun tel maytap modeli de elde ve pasta üzerindeki süslemelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanımı uygun olan bu tel maytap modeli ile her alanda son derece eğlenceli zamanlar geçirebilir. Özellikle de son derece ekonomik fiyatı ve güvenli kullanımı ile de diğer eğlence ürün gruplarına göre çok daha yoğun şekilde düzenlenen organizasyonlarda kullanılmakta olan bir üründür.

Pasta Tel Maytap Çeşitleri