Açık : Pzt-Cmt 9:00 - 20:00; Pazar - kapalı Telefon : 90532 407 93 04 Email : bilgi@havaifisekdunyasi.net
KATEGORİLER

Havai Fişek Dünyası; Havai Fişek ürünleri, çeşitleri, aksesuarlarını günün her saatinde güvenle ve hızlı bir şekilde online sipariş edebilmenize ve bulmanıza olanak tanıyan Havai Fişek merkezi www.havaifisekdunyasi.net internet sitesine hoş geldiniz. www.havaifisekdunyasi.net adresli internet sitesi Havai Fişek Dünyası Mustafa Şencan'a aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği bizler için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. 

Site sayfalarını sipariş, ürün iade ve buna benzer üyelik sistemi ile çalışan kısımlar hariç kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıklarda ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz sitemiz tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişi veya kurumlara verilmemektedir. 

Her üyemizin;

Hesabında bulunan tüm ayrıntılar, e-posta adresi vb. değerleri tamamen kendisinin sorumluluğundadır. Bunların güvenliğini sağlamak üyemize aittir. Bu verilerden sitemizde kayıtlı olan kısım ve değerlerinin şifreli olarak korunması güvenliği de firmamıza aittir. 

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek, sipariş, kampanya, duyuru, destek talepleriniz veya ürün iade bildirimleriniz gibi işlemler için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.   

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın ve şifrenizle yapılan tüm işlemlerde sizin sorumlu olduğunuzun gerekliliğini vurgulamak isteriz.   

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.   

Web sitemizde yada gönderilen e-postalarımızda işletmemiz tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. 

www.havaifisekdunyasi.net , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. 

www.havaifisekdunyasi.net ürünleri, servisleri veya hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için aşağıdaki erişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz: 

Posta Adresi :

Çaybaşı Mah. Burhanettin Onat Cd. İnengür Apt. No.23/A Muratpaşa ANTALYA

E-posta Adresi : bilgi@gizemhavaifisek.com

Telefon : 0242 311 26 26 & 0(532) 407 93 04